CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

Tapety pro příjemnou atmosféru

moderní tapetyChtěli byste se ve svém bytě cítit víc jako doma? Pravděpodobně vám tu chybí otisk vaší vlastní osobnosti. To je snadná pomoc, stačí několik úprav a vaše pokoje budou dýchat úplně jinou atmosférou. Není zapotřebí žádných nákladných změn, někde postačí dokoupit pár doplňků, někde přidat svítidlo, rozhodující slovo však mají stěny. S čistě bílými stěnami toho moc nevymyslíte, jsou příliš strohé, můžete je ale nabarvit nebo použít tapety.

 

Moderní fototapety

 

Tapety jsou v moderních interiérech velmi oblíbené. Někde se hodí vytapetovat celou místnost, jinde je použijete třeba na jednu stěnu. Často se používají fototapety, které mohou sloužit v chodbě k optickému zvětšení prostoru, v ložnici k uklidnění a navození relaxační atmosféry, v obývacím pokoji se potom využívají zejména místo obrazu nebo jiného uměleckého díla.

 

Aplikace tapet je poměrně jednoduchá, některé se lepí speciálními lepidly na zeď, dveře či jiné rovné a hladké povrchy. Rozhodnete-li se pro samolepicí tapety, je jejich použití ještě jednodušší. Ty stačí sejmout z podkladového papíru a umístit na stěnu.

 

Tapety jsou nabízeny v široké škále nejrůznějších motivů. Můžete volit mezi tapetami s dekorativními geometrickými prvky různých barev, s elegantním nádechem, s přírodními motivy, motivy měst, zvířat nebo kreslených postaviček. Stačí zvolit místnost, ve které chcete tapetovat, pak sladit tapetu s nábytkem a celkovým stylem místnosti. Někam se skvěle hodí zámecké tapety, jinde se skvěle vyjímají rustikální skandinávské tapety. Kdo má rád přírodní dekory, určitě nepohrdne dřevěnými a kamennými dekory přírodních tapet. A konečně samozřejmě do dětského pokoje se nejlépe hodí tapety s pohádkovými postavami, zvířátky, vílami nebo dinosaury. Neváhejte, použijte tapety i vy a proměňte váš byt k nepoznání.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně