CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

VŠE O STAVITELSTVÍ

 

Mobilní skladovací halyVyřešit rychle a pokud možno jednoduše problém se skladováním zboží nebo materiálu či dokonce s výrobními prostory nemusí být takový problém. Jednoduché zastřešení poskytuje montovaná plachtová hala, která má několik výhod a je vhodná do každého odvětví.

 

Celý článek

moderní tapetyPojem správná tapeta je poněkud zavádějící. Pro někoho je správná tapeta s opakujícím se vzorem, pro jiného zase jedině fototapeta. Do každého interiéru se hodí jiná tapeta a každý má také trochu jiný vkus. Obecně ale lze definovat několik pravidel, která se vyplatí při výběru tapety ctít. Jde především o výběr materiálu tapety vzhledem k místnosti, do které chcete tapetu umístit, a potom také o barvy, především v závislosti na charakteru osvětlení a samozřejmě na ostatním zařízení daného prostoru.

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

betonový plotNěkdo se betonovému plotu brání jako čert kříži, další je z něj nadšený. Víte, jak vůbec vypadá betonový plot? Poznáte ho jednoduše, je mohutný, neprůhledný a skládá se z betonových sloupků a plotových dílců. Betonové oplocení je velmi variabilní, zcela na vás je výběr výšky a tvaru zakončení plotu, stejně jako barvy a dekoru. 

Celý článek

modulové domyPořídit si dům v dnešní době znamená poměrně velký závazek. Nemáte-li pozemek, je třeba si jej nejprve opatřit, poté teprve řešit, jaký dům a z čeho postavit. Rozhodující pro volbu typu domu jsou prostorové dispozice pozemku, ale samozřejmě také finanční situace sponzora a časové možnosti. Pokud nespěcháte a nezáleží vám na tom, zda se budete moci přestěhovat za rok nebo za tři roky, můžete si dovolit stavět zděný dům, spěcháte-li však, potom pro vás bude jasnou volbou modulový dům od společnosti MODUL HOUSE s.r.o.

Celý článek

moderní bydleníMnoho z nás sní skutečně o moderním bydlení, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, ale zároveň je dostatečně klidné pro možnost relaxace. Pro řadu lidí je řešením této situace třeba novostavba v takzvaném satelitu. Na druhou stranu se však jedná o uměle vybudované lokality, které tak nějak postrádají svou autenticitu a určitou sounáležitost s okolím. Také zde může být poměrně složitější doprava za prací. I když bydlíte blízko za Prahou, můžete cestovat i přes hodinu. To samozřejmě nemá s ideálním bydlením mnoho společného. Jaké se tedy v Praze nabízí lepší řešení?

Celý článek

pojištění nemovitostiV rámci prevence možným škodám na majetku je využíváno samozřejmě pojištění. Pochopitelně je to z toho důvodu, že vznik řady škod není možno jakkoliv ovlivnit. Při sjednání pojistky je však potřeba brát zejména na zřetel reálné hrozby v dané lokalitě. Jedině tak bude mít pojistná smlouva potřebné parametry pro to, aby byla naše nemovitost dostatečně krytá.

Celý článek

kamerový systémNikdo se necítí příliš dobře, pokud je neustále pod dohledem. Ovšem chcete-li ochránit váš majetek a mít možnost zjistit, kdo nebo co poškodilo plotový sloupek, potom se velmi dobře hodí mít kolem domu nainstalovaná záznamová zařízení. Kamerový systém není nic nového ani převratného, jde ve skutečnosti o celkem zastaralou technologii, která však stále funguje výborně. Stačí nainstalovat kameru a spustit. Ona potom zaznamenává veškeré dění v jejím zorném poli. Máte tak dokonalý přehled o tom, co se kolem vašeho domu děje v kteroukoli denní či noční hodinu. Kamerový systém nemusí být příliš nákladná záležitost, stačí jen mít představu o tom, kolik potřebujete záznamových zařízení a kam se záznam má ukládat. Někomu stačí třeba jedna kamera, jiný potřebuje kamery tři, záleží pouze na vás, jak dokonalý chcete mít přehled, co se děje kolem vašeho domu ve dne i v noci. 

Celý článek
1 strana z 17 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně