CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

VŠE O STAVITELSTVÍ

zámková dlažbaTaké vás nebaví věčné odhrnování sněhu? Je to únavná a často nekonečná práce, proto jsem pátral, jak by se dalo předejít tomu, že na nájezdu před garáží zůstává ležet sníh. Samozřejmě část problému by vyřešil přístřešek nad příjezdovou cestou. To je však komplikované, člověk by musel mít povolení ke stavbě a potom je tu riziko, že přístřešek bude stínit. Proto jsem toto řešení zavrhl a hledal nové. Známý mě přivedl na zajímavou myšlenku. Aby mu totiž mráz neutrhl okap, položil do něj odporové dráty, kterými protéká nízký proud, a díky vysokému odporu se drát zahřívá a tají sníh i případný led. Vzniklá voda odteče a rýna je prázdná a suchá. To mě přivedlo na myšlenku, proč by to nemohlo fungovat i na dlažbě? Existují sice odporové drátěné rohože, ty však musíte vždy umístit na nájezd na už napadaný sníh. To mi nepřipadalo elegantní. A potom jsem to vymyslel, co uložit odporové dráty pod dlažbu? Nikde by nebyly vidět, nepřekážely by a nemusel bych s nimi manipulovat. A víte, co je na tom nejlepší? Ono to funguje!

Celý článek

osvětlení do pracovnyDo každé místnosti patří svítidla, světlo potřebujeme v kuchyni, obývacím pokoji, dětském i studentském pokoji, ložnici, pracovně i na chodbě, v koupelně či na toaletě. Svítidla se liší typem, tvarem i odolností, podle toho potom vybíráme, zda se nám bude do vybrané místnosti hodit. Kupříkladu do koupelny nemůžete dát jen tak nějaké obyčejné svítidlo, kvůli zvýšené vlhkosti je třeba vybírat svítidla, která mají vysoký stupeň ochrany. Pojďme se ale pobavit o místnosti, která je často opomíjená, přitom v ní člověk tráví poměrně hodně času.

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

betonový plotNejlepší ochranou majetku je prevence. Nikdo po vás nechce, abyste své cennosti doma zamykali do trezoru, i když to je samozřejmě také řešení. Ovšem pokud se dá k vašim dveřím dostat jednoduše z přístupové cesty, potom nic nebrání tomu, aby se někdo pokusil dostat do dovnitř. Pokud se vám tato představa příliš nezamlouvá, bylo by nejspíš vhodné tomu nějak zabránit. Spousta lidí kupuje nákladné bezpečnostní systémy.

Celý článek

moderní tapetyChtěli byste se ve svém bytě cítit víc jako doma? Pravděpodobně vám tu chybí otisk vaší vlastní osobnosti. To je snadná pomoc, stačí několik úprav a vaše pokoje budou dýchat úplně jinou atmosférou. Není zapotřebí žádných nákladných změn, někde postačí dokoupit pár doplňků, někde přidat svítidlo, rozhodující slovo však mají stěny. S čistě bílými stěnami toho moc nevymyslíte, jsou příliš strohé, můžete je ale nabarvit nebo použít tapety.

Celý článek

 

Ke každému bazénu patří bazénová plachta.Na každé zahradě dnes můžeme vidět venkovní bazén, který nás každoročně láká k vodním hrátkám. Pokud nám přeje počasí, můžeme se koupat v čisté vodě každý den, ale musíme se také starat o bazénovou vodu.

 

Výhody bazénových plachet

 

Bazénová plachta splňuje několik požadavků klientů, kteří si pořídili zahradní bazén.

Celý článek

 

Portfolium půjčovny dodávek PrahaV posledních letech jsme zaznamenali nárůst počtu zakoupených nákladních aut i dodávek. Současně se dynamicky rozvíjí pronájem a v důsledku toho je zde nabídka modelové řady dodávkových vozidel a nákladních automobilů. Mohou se také vyskytnout situace, kdy prostě dodávku potřebujeme a tak si ji na pár dní můžeme klidně zapůjčit.

Celý článek

 

 realizace srubu na klíč od profesionální firmy HONKAV našich končinách je spíše známo, že rodinný dům by měl být zděný. V posledních letech se ale velmi rozmohl trh s dřevostavbami a to ať už klasickými nebo tzv. roubenkami a sruby. Bydlení ve srubu se tak stalo velmi žádaným projektem, který má určité kouzlo a také mnoho praktických výhod.

Celý článek
předchozí 2 strana z 17 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně