CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

INTERIÉR

moderní tapetyPojem správná tapeta je poněkud zavádějící. Pro někoho je správná tapeta s opakujícím se vzorem, pro jiného zase jedině fototapeta. Do každého interiéru se hodí jiná tapeta a každý má také trochu jiný vkus. Obecně ale lze definovat několik pravidel, která se vyplatí při výběru tapety ctít. Jde především o výběr materiálu tapety vzhledem k místnosti, do které chcete tapetu umístit, a potom také o barvy, především v závislosti na charakteru osvětlení a samozřejmě na ostatním zařízení daného prostoru.

Celý článek

osvětlení do pracovnyDo každé místnosti patří svítidla, světlo potřebujeme v kuchyni, obývacím pokoji, dětském i studentském pokoji, ložnici, pracovně i na chodbě, v koupelně či na toaletě. Svítidla se liší typem, tvarem i odolností, podle toho potom vybíráme, zda se nám bude do vybrané místnosti hodit. Kupříkladu do koupelny nemůžete dát jen tak nějaké obyčejné svítidlo, kvůli zvýšené vlhkosti je třeba vybírat svítidla, která mají vysoký stupeň ochrany. Pojďme se ale pobavit o místnosti, která je často opomíjená, přitom v ní člověk tráví poměrně hodně času.

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

moderní tapetyChtěli byste se ve svém bytě cítit víc jako doma? Pravděpodobně vám tu chybí otisk vaší vlastní osobnosti. To je snadná pomoc, stačí několik úprav a vaše pokoje budou dýchat úplně jinou atmosférou. Není zapotřebí žádných nákladných změn, někde postačí dokoupit pár doplňků, někde přidat svítidlo, rozhodující slovo však mají stěny. S čistě bílými stěnami toho moc nevymyslíte, jsou příliš strohé, můžete je ale nabarvit nebo použít tapety.

Celý článek

 

Levná stěhovací firma v brně a okolí Pokud potřebujete pomoci se stěhováním vašeho bytu v Brně, neváhejte a využijte služeb společnosti Dymas - stěhování bytů Brno. Jedná se o profesionální firmu s dlouhodobou praxí, na kterou se můžete spolehnout.

Celý článek

 

Jak na stěhování bytů v PrazeStěhování patří k běžnému životu, a aby vše proběhlo tak jak má, člověk si musí tuhle akci dobře naplánovat, na nic nezapomenout a hlavně nemít z toho trauma. Je sice pravdou, že je asi lepší vyhořet než se stěhovat, ale je to jen otázka celé organizace stěhování a také záleží na tom, kolik vlastně máme věcí. Ale být připraven na tohle všechno je jen dobrý start.

Celý článek

 

Renovace a broušení starých dřevěných podlahStarší domy mají ve většině případů starou, ale stále ještě použitelnou dřevěnou podlahu. Pokud se chystáme na rekonstrukci takového domu nebo bytu, určitě bychom měli začít u podlahy.

Strategie a představa, brousit či renovovat

Než se ovšem pustíme do takové renovace či broušení podlahy, musíme mít určitou představu o tom, jak by podlaha měla vlastně vypadat.

Celý článek

mobilní klimatizace

Někdo se celý rok těší na horké letní dny, až se bude moci konečně opalovat. Všem to ale zdaleka dobře nedělá. Patříte-li mezi ty, kteří dávají v létě přednost chládku nebo dokonce vyhledávají klimatizovaná obchodní centra, potom je právě čas na pořízení vlastní klimatizace. Zejména v městských bytech je v létě ovzduší prakticky nedýchatelné. Zároveň vám však nikdo nepovolí instalovat klimatizační systém na historickou budovu v centru města. Jak tedy situaci řešit? Nezoufejte i pro vás máme řešení – mobilní klimatizaci.  

Celý článek
1 strana z 7 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně