CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

STAVBA

 

Mobilní skladovací halyVyřešit rychle a pokud možno jednoduše problém se skladováním zboží nebo materiálu či dokonce s výrobními prostory nemusí být takový problém. Jednoduché zastřešení poskytuje montovaná plachtová hala, která má několik výhod a je vhodná do každého odvětví.

 

Celý článek

betonový plotNěkdo se betonovému plotu brání jako čert kříži, další je z něj nadšený. Víte, jak vůbec vypadá betonový plot? Poznáte ho jednoduše, je mohutný, neprůhledný a skládá se z betonových sloupků a plotových dílců. Betonové oplocení je velmi variabilní, zcela na vás je výběr výšky a tvaru zakončení plotu, stejně jako barvy a dekoru. 

Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

modulové domyPořídit si dům v dnešní době znamená poměrně velký závazek. Nemáte-li pozemek, je třeba si jej nejprve opatřit, poté teprve řešit, jaký dům a z čeho postavit. Rozhodující pro volbu typu domu jsou prostorové dispozice pozemku, ale samozřejmě také finanční situace sponzora a časové možnosti. Pokud nespěcháte a nezáleží vám na tom, zda se budete moci přestěhovat za rok nebo za tři roky, můžete si dovolit stavět zděný dům, spěcháte-li však, potom pro vás bude jasnou volbou modulový dům od společnosti MODUL HOUSE s.r.o.

Celý článek

moderní bydleníMnoho z nás sní skutečně o moderním bydlení, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, ale zároveň je dostatečně klidné pro možnost relaxace. Pro řadu lidí je řešením této situace třeba novostavba v takzvaném satelitu. Na druhou stranu se však jedná o uměle vybudované lokality, které tak nějak postrádají svou autenticitu a určitou sounáležitost s okolím. Také zde může být poměrně složitější doprava za prací. I když bydlíte blízko za Prahou, můžete cestovat i přes hodinu. To samozřejmě nemá s ideálním bydlením mnoho společného. Jaké se tedy v Praze nabízí lepší řešení?

Celý článek

pojištění nemovitostiV rámci prevence možným škodám na majetku je využíváno samozřejmě pojištění. Pochopitelně je to z toho důvodu, že vznik řady škod není možno jakkoliv ovlivnit. Při sjednání pojistky je však potřeba brát zejména na zřetel reálné hrozby v dané lokalitě. Jedině tak bude mít pojistná smlouva potřebné parametry pro to, aby byla naše nemovitost dostatečně krytá.

Celý článek

kamerový systémNikdo se necítí příliš dobře, pokud je neustále pod dohledem. Ovšem chcete-li ochránit váš majetek a mít možnost zjistit, kdo nebo co poškodilo plotový sloupek, potom se velmi dobře hodí mít kolem domu nainstalovaná záznamová zařízení. Kamerový systém není nic nového ani převratného, jde ve skutečnosti o celkem zastaralou technologii, která však stále funguje výborně. Stačí nainstalovat kameru a spustit. Ona potom zaznamenává veškeré dění v jejím zorném poli. Máte tak dokonalý přehled o tom, co se kolem vašeho domu děje v kteroukoli denní či noční hodinu. Kamerový systém nemusí být příliš nákladná záležitost, stačí jen mít představu o tom, kolik potřebujete záznamových zařízení a kam se záznam má ukládat. Někomu stačí třeba jedna kamera, jiný potřebuje kamery tři, záleží pouze na vás, jak dokonalý chcete mít přehled, co se děje kolem vašeho domu ve dne i v noci. 

Celý článek

moderní domyKdyž se podíváte do moderní městské zástavby, zjistíte, že velká část domů je šedivá. Je to trochu zvláštní, není to tak dávno, kdy se začaly revitalizovat staré ošumělé panelové domy. Původně byly všechny také šedé, ovšem teď jsou sídliště pěkně barevná. Téměř žádný panelák s novou fasádou není šedý. Opakem jsou ale řadové domy a nové ulice samostatně stojících rodinných domů, které se staví v rámci velkorysých developerských projektů. Moderní je prostě šedá. Namísto snahy udělat bydlení zvláštní, originální, veselé, je všude vidět jen nudná šeď. Nic proti šedé nemám, ale všeho moc škodí. Proč nemohou být moderní ulice trochu barevnější? Jsou to vesměs jen šedé domy s šedou dlažbou a nejčastěji šedým plotem. Prosím vás, lidi, používejte i jiné barvy, nebydlete blbě ani nudně a vymyslete si raději trochu barevnější bydlení.

Celý článek
1 strana z 8 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně