Stylové rodinné domy Na Malé Růži

Stylové rodinné domy Na Malé Růži

Snili jste vždy o tom, že budete mít vlastní domek s kouskem zahrádky, kam si můžete v létě lehnout, opalovat se a kde postavit dětem pískoviště? Nyní si můžete váš sen splnit. V Praze totiž v současné době vzniká celá řada nových developerských projektů, které vám umožní koupit si vlastní rodinný dům. Rodinné domy Na Malé Růži poskytují výjimečně pohodlné bydlení pro každého jedince, pár i rodinu s dětmi.

V rámci projektu jsou budovány nové řadové domy Praha, které jsou umístěny v dojezdové vzdálenosti pouhých 5 km od Prahy. Můžete se spolehnout, že v blízkém okolí naleznete vše, co budete ke spokojenému bydlení potřebovat. Chcete-li bydlet pár minut od velkoměsta a přitom v krásné přírodě, je pro vás projekt Na Malé Růži přesně to pravé.

V okolí se rozkládá přírodní park Povodí Kačáku, takže můžete pohodlně vyrazit kdykoli do přírody. V bezprostřední blízkosti máte k dispozici obchody, sportovní kluby, školu, školku i zdravotnické zázemí. Navíc v Praze na Zličíně jste autem za 10 minut. Rodinné domy na klíč v rámci projektu Na Malé Růži nabízí luxusní prakticky řešený obytný prostor, kam se vám vejde pohodlně vše, co k životu potřebujete. Rodinné domy Na Malé Růži jsou stavěny s ohledem na nízké spotřeby energií a díky tomu jsou řazeny mezi úsporné typy staveb.

V přízemí jsou tyto rodinné domy na klíč vybaveny obývacím pokojem s odděleným kuchyňským koutem, jídelnou a velkým francouzským oknem do zahrady, kde naleznete terasu vydlážděnou zámkovou dlažbou a zatravněnou zahradu. Celkově působí přízemí velmi vzdušně a nabízí dostatek prostoru a světla. V horním patře potom budete mít spoustu soukromí díky třem odděleným ložnicím a dvěma koupelnám. V podkroví navíc získáte ještě úložné prostory. Parkovat potom můžete přímo před domem na vydlážděném parkovacím stání. Neváhejte a rozhodněte se i vy pro pohodlné bydlení v rodinném domku Na Malé Růži.