Oplocení do města i na venkov

Je velký rozdíl, zda bydlíte na venkově, nebo ve městě. Především s malými dětmi oceníte krásy venkova, větší klid a menší provoz v obci. Jsou ale věci, které jsou ve městech i na vesnicích stejné. Pro spokojené bydlení potřebujete dům s plotem. Plot dodá vašemu domu ochranu a doplní jej i esteticky, vám zase dopřeje doma i na zahradě dostatek soukromí. Záleží samozřejmě na výběru plotu. Jak si zvolit ten pravý? Nejprve si v klidu řekněte, co od něj vlastně očekáváte. Odolný plot s dlouhou životností, to je rozhodně betonový plot. Jaký ale vybrat, pokud chcete okrasný? Budete se divit, ale i v tomto případě zvolte betonový plot, neuděláte chybu.

Nebojte se betonu

Betonové ploty jsou sice vyrobeny z kvalitního betonu, který spoustu lidí odradí. To jsou ale zbytečné předsudky, betonový plot vás potěší dlouhou životností a maximální odolností vůči klimatickým i mechanickým vlivům. Betonové ploty jsou velmi variabilní, můžete si vybrat nejen vzhled, tedy dekor a barvu, ale také výšku a tvar zakončení oplocení. Díky tomu získáte plot přesně podle vašich představ. Díky vysoké variabilitě betonového plotu si jej můžete přizpůsobit, můžete libovolně kombinovat i několik různých vzhledů, záleží jen na vašich představách. Velmi oblíbenými dekory betonového plotu jsou štípaný kámen a cihličky, z barev se nejčastěji používají šedá a písková. Plot může být zakončen rovně, do oblouku, ozdobnou mřížkou či dřevěnými latěmi. Sloupky si můžete vybrat rovněž dekorované, nebo hladké.

Vyberte si...

Nedokážete si představit, jak bude takový plot vypadat kolem vašeho domu? Můžete navštívit vzorkovou prodejnu Kulkabex, s.r.o., nebo vyzkoušet on-line konfigurátor. Jednoduše zadáte parametry plotu a získáte vizualizaci plotu kolem vzorového domu, můžete zkoušet různé varianty. Firma Kulkabex, s.r.o. nabízí široký výběr betonových plotů, dopravu a odbornou montáž. Spolehněte se na zkušenou firmu, která se vám postará o plot na klíč.