Když chcete bydlet hned

 

Pořídit si dům v dnešní době znamená poměrně velký závazek. Nemáte-li pozemek, je třeba si jej nejprve opatřit, poté teprve řešit, jaký dům a z čeho postavit. Rozhodující pro volbu typu domu jsou prostorové dispozice pozemku, ale samozřejmě také finanční situace sponzora a časové možnosti. Pokud nespěcháte a nezáleží vám na tom, zda se budete moci přestěhovat za rok nebo za tři roky, můžete si dovolit stavět zděný dům, spěcháte-li však, potom pro vás bude jasnou volbou modulový dům od společnosti MODUL HOUSE s.r.o.


Moderní bydlení

 


U modulových domů je díky použité konstrukci výrazně kratší doba výstavby, která se pohybuje nejčastěji kolem tří až čtyř měsíců. To je výrazně rychlejší stavba než klasického zděného obydlí nebo i dřevostavby. Modulové domy představují moderní řešení bydlení pro všechny, kteří se potřebují rychle nastěhovat, nebo mají k dispozici prostorově hodně omezený pozemek. Navíc jako bonus jsou za velmi výhodnou cenu.

Modulové domy jsou maximálně variabilní, ty nejmenší jsou vhodné pro jednu či dvě osoby, do těch větších se bez obtíží vejde i početnější rodina. Právě pro rodiny a mladé páry jsou speciálně určeny programy rostoucích domů. Můžete začít na menším domku a kdykoli je možné přidat ke stávajícímu domu další modul a rozšířit tak obytný prostor.


Rychle hotovo díky speciální konstrukci

 


Co se vám na modulových domech bude líbit, je vysoce kvalitní ocelová konstrukce ošetřená speciálním antikorozním nátěrem, aby její životnost byla co možná nejdelší. Na tuto konstrukci jsou připevněny dřevěné nebo pozinkované profily, na kterých drží vnitřní a venkovní plášť. Abyste měli zajištěno komfortní bydlení v létě i v zimě, je celá stavba zateplena izolační vatou. Modulové domy můžete vybírat v katalogu na www.modul-house.cz podle zastavěné plochy, dispozic jednotlivých místností a také cenové hladiny. Jsou pro vás připraveny různé varianty větších i menších objektů a samozřejmě také možnost individuálního návrhu modulového domu. Tak neváhejte a bydlete rychle, s modulovým domem to jde raz dva.