CO SE DĚJE NA STAVBĚ ANEB
JAK NA STAVBY A REKONSTRUKCE

EXTERIÉR

Vyberte si komín z nerezu

Vyberte si komín z nerezu

Žádnému domu by neměl chybět kvalitní komín. Dříve se komíny vyzdívaly, problém byl však v tom, že často se komíny musely opravovat vzhledem k tomu, že se topilo převážně tuhými palivy, při jejichž spalování se produkuje velké množství poměrně agresivních chemických látek. Proto jsou neustále vyvíjeny komíny z nových odolnějších materiálů. Vezměme si například nerez. Nerezová ocel je velmi kvalitní materiál, který nabízí vysokou odolnost, pevnost, chemickou stálost, korozivzdornost a také žáruvzdornost, tedy vše, co od komínu potřebujete. Proto se nerez začala používat také při výrobě komínů.

Celý článek

Nové moderní byty v Praze

Nové moderní byty v Praze

Život ve velkém městě není jednoduchý a sehnat bydlení, které by bylo podle vašich představ, také není snadné. V centru je sice všechno na dosah, ale ten věčný ruch a hluk dopravy není pro každého. Většina lidí si naopak chce po práci oddechnout někde v klidu, mít víkendy jen pro sebe a rodinu, vyjet si do přírody a nemuset přes celou Prahu.


Celý článek
Naši partneři
Vše pro dům a byt
Odolné vchodové plastové dveře pořídíte od české firmy PERITO!

Skladovací haly pro sezonní potřeby

Skladovací haly pro sezonní potřeby

Renovujete stávající sklad zboží a potřebujete jej někam na krátkou dobu přesunout? Stavíte novou halu pro výrobní linku a nemáte stroje momentálně kde uskladnit? Řešení nabízí skladovací haly. Jedná se o trvanlivé stavby, které vám mohou sloužit po krátký i delší časový horizont. Primárně jsou určeny pro ukládání zboží nebo materiálu, můžete je efektivně využít ale také jako náhradní skladovací prostory.


Celý článek

Krásné bydlení zevnitř i zvenku

Většina lidí si potrpí na vzhled vlastního domu a není jim jedno, jak vypadá zvenku. Proto se starají nejen o interiéry, ale velkou péčí zahrnují také exteriéry. Voda je jedním ze čtyř základních elementů, bez kterých se lidský život neobejde. Voda je třeba už na stavbě, potom pro bydlení a také na zahradu, proto je důležité promyslet si, zda opravdu chcete veškerou vodu získávat pouze z kohoutku a zbytečně ji platit. Přece nebudete zalévat květiny drahou pitnou vodou? Nechcete-li ani vy být závislí na vodě z vodovodu, nechte si zbudovat vlastní studnu.

Celý článek
předchozí 2 strana z 2
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně