Mobilní klimatizace – univerzální řešení chlazení

 

Někdo se celý rok těší na horké letní dny, až se bude moci konečně opalovat. Všem to ale zdaleka dobře nedělá. Patříte-li mezi ty, kteří dávají v létě přednost chládku nebo dokonce vyhledávají klimatizovaná obchodní centra, potom je právě čas na pořízení vlastní klimatizace. Zejména v městských bytech je v létě ovzduší prakticky nedýchatelné. Zároveň vám však nikdo nepovolí instalovat klimatizační systém na historickou budovu v centru města. Jak tedy situaci řešit? Nezoufejte i pro vás máme řešení – mobilní klimatizaci.

 

Aby se vám dobře bydlelo i v létě, stačí si pořídit mobilní klimatizaci. Jednoduše si ji postavíte do místnosti, kterou potřebujete vychladit, zapnete a chladíte. Díky malým kolečkům můžete snadno přejet z místnosti do místnosti. Mobilní klimatizace účinně ochladí horký vzduch a vytvoří vám i v horkých dnech doma svěží prostředí. Jistě oceníte také další výhodu, mobilní klimatizace nevyžaduje zvláštní instalaci ani montáž. Celé zařízení sestává z hlavní pojízdné části, která je vybavena hadicí pro odvod horkého vzduchu ven a nádržkou na sběr kondenzující vody. Vychlazený vzduch prochází mezi lamelami, jejichž natočení je možné regulovat podle potřeby.

 

Klasická mobilní klimatizace stačí na vychlazení běžných místností, potřebujete-li však vychladit větší prostory, jako jsou různé haly nebo prodejny, existují výkonnější modely mobilních klimatizací – dvoudílné mobilní klimatizace. Pokud si s výběrem klimatizace nevíte sami rady, nechte si poradit od odborníků. Než si pořídíte mobilní klimatizaci, rádi byste si vyzkoušeli, jak bude mobilní klimatizace reálně fungovat? Potom není nic jednoduššího než si ji vypůjčit a vyzkoušet. Vyzkoušejte mobilní klimatizaci, která vám zaručí příjemnou teplotu i v horkých dnech.