Moderní bydlení v atraktivní lokalitě na Žižkově? Také váš sen se může stát realitou

 

Mnoho z nás sní skutečně o moderním bydlení, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, ale zároveň je dostatečně klidné pro možnost relaxace. Pro řadu lidí je řešením této situace třeba novostavba v takzvaném satelitu. Na druhou stranu se však jedná o uměle vybudované lokality, které tak nějak postrádají svou autenticitu a určitou sounáležitost s okolím. Také zde může být poměrně složitější doprava za prací. I když bydlíte blízko za Prahou, můžete cestovat i přes hodinu. To samozřejmě nemá s ideálním bydlením mnoho společného. Jaké se tedy v Praze nabízí lepší řešení?

Žijte aktivně přímo v srdci Prahy

Nejlepším řešením je samozřejmě Prahu neopouštět. Když se nad tím totiž zamyslíte, nemá to až takový význam. V dnešní době totiž existují různé developerské projekty, které jsou schopny zajistit klidné bydlení přímo v hlavním městě. Mezi takové patří rovněž projekt Na Vackově, který pro vás může být oázou relaxace a současně výchozím bodem, odkud máte všude blízko ke všem výhodám velkoměsta. Jedná se o atraktivní lokalitu, která je poblíž východní strany Vinohrad. Právě na Vinohrady se můžete vydat na nákupy nebo si užívat společenského života.

Toužíte po klidu?

Velmi lákavé je výhledově také nové centrum, které se plánuje vybudovat v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Pokud si ale budete chtít užívat klidu, potom je tato lokalita jednou z nejlepších možností. Byty na Praze 3 totiž přímo navazují na park Židovské pece. Lze ale využít také oblastí jako jsou sady na Krejcárku, případně Parukářka. Pro cyklisty je zde vrch Vítkov, kterým prochází cyklostezka.

moderní bydleníPro samotné klidné bydlení, které je zároveň v městské lokalitě, je vždy zásadní, aby byly s důrazem na tento aspekt vystavěny také samotné byty. V tomto případě tomu tak rozhodně je, protože zde najdete:

  • Členitou architekturu
  • Balkony a lodžie


Veškeré byty jsou součástí pěti rezidenčních objektů, jež podél ulice Malešická, a právě s ohledem na členitou architekturu nabídne každý byt dostatek soukromí. Láká vás to? Potom neváhejte s rezervací!