Interiér

Jak na vytápění

Vytápění je jednou z nejvýznamnějších položek rozpočtu každé domácnosti. Energetické náklady mají většinou vzrůstající tendenci, proto je třeba tuto situaci řešit. Obzvláště stavíte-li nebo rekonstruujete nějaký objekt jako dům nebo třeba chalupu, můžete si vybrat, jaký způsob vytápění zvolíte. Lidé často dávají přednost topení tuhými palivy, to je sice ekonomicky velmi výhodné, ale než se pomocí kamen nebo krbu dostatečně vyhřeje promrzlý prostor, je výhodné, když můžete použít jiný rychlejší způsob vytápění. Tím jsou často infračervené zářiče. Jsou překvapivě úsporné, avšak velmi účinné a výkonné. Nabízí trvalé užívání energií bez zbytečného plýtvání a tedy za výhodnou cenu.

Osvětlení do kuchyně pomocí LED

Dnes se stále více setkáváme s LED svítidly do kuchyně a nebo i do jiných prostor. LED světla nás obklopují doslova na každém kroku. Jsou již volně dostupné jak pro malé, tak pro běžné závity v našich svítidlech, ale dnes bych se s vámi chtěl poděli o svoji zkušenost, co se týká LED pásku, který jsem se rozhodl zakomponovat (a později se ukázalo, že nezakomponuji) do kuchyně.

Prodejte byt přes výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí je mnohdy jedinou možností, jak se dostat z finančně tíživé situace. Potřebujete-li prodat rychle nemovitost, kterou vlastníte, zákon schválnosti velí, že se vám to vlastními silami tak rychle, jak byste chtěli, nepodaří. Můžete samozřejmě zkusit nejrůznější internetové portály, zapojit do propagace i běžné realitní agentury, které se specializují na prodej bytů, ale u těch bývá zase problém, jak z nich dostat peníze co nejrychleji. Většinou totiž musíte čekat, než se nemovitost prodá a klient zaplatí kupní cenu.

Jak na podlahy III

Tentokrát se budeme zabývat laminátovými podlahami, už víme, jak jsou na tom podlahy dřevěné a také třívrstvé. Je čas probrat také jiné materiály než jen dřevo. Ne všude se dřevěná podlaha hodí.

Laminátové podlahy jsou svým způsobem zpracovávány taktéž ze dřeva. Základ tvoří dřevotříska, na kterou je nanesena vrstva pryskyřice s vrchní designovou úpravou.

Jak na podlahy II

V minulém dílu našeho seriálu o podlahových krytinách byla řeč o masivních dřevěných podlahách, dnes bychom chtěli zmínit další druhy podlahových krytin, které se často využívají.

Nechcete-li masivní podlahy, jsou vám k dispozici třívrstvé dřevěné podlahy.

Jak na podlahy

Rekonstruujete-li váš dům, je pravděpodobné, že budete chtít položit dřevěné podlahy alespoň v jednom ze svých pokojů. Dřevěné podlahy mají nadčasový vzhled, který dává domu velmi příjemně teplý dojem, navíc i na dotyk jsou příjemně teplé.

Bydlení v luxusu

Vždy jste si přáli bydlet v luxusním bytě, kde budete mít vše, na co si jen vzpomenete a přitom to budete mít do zaměstnání, co by kamenem dohodil? I vy můžete mít takový byt. V Praze vzniká neustále velké množství moderních projektů, které řeší vzrůstající poptávku po bydlení v Praze.

Nové možnosti bydlení

Někteří mají na bydlení skutečně vysoké nároky a nespokojí se jen tak s něčím. Hledáte-li skutečně luxusní byt, který vám doslova vyrazí dech, potom věnujte vaši pozornost projektu renovace Paláce Dlouhá. Palác Dlouhá je starobylý dům, který je jako stvořený pro skutečně exkluzivní bydlení. Proto byl kompletně rekonstruován. Vzniklo zde velké množství lukrativních bytů o různých dispozicích. Díky tomu, že Palác Dlouhá se nachází na dohled centra Starého Města, nepropásněte žádnou důležitou společenskou událost. Centrum Prahy je rušné a poskytuje veškerou potřebnou občanskou vybavenost, navíc je zde k dispozici perfektní dostupnost libovolných dopravních prostředků, kterými se dostanete bez komplikací kamkoli po Praze. Oceníte-li nový byt ve starobylém domě s moderními prvky a maximálním pohodlím, navštivte Palác Dlouhá a posuďte sami, zda je toto místo pro vaše bydlení to pravé.

Použití ohřívače vody – doma i na chatě

Ať už bydlíme v rodinném domě, nebo třeba v bytě, ne vždy musíme být nutně připojeny na centrální teplou vodu. Toto obvykle bývá v těch největších sídlištních soustavách, a ostatní lidé tak musí tento problém řešit vlastním řešením. Ačkoliv jsme to nazvali problémem, určitě to není zase tak složitá záležitost, jelikož si pouze stačí vybrat, jaký typ, tedy jaký ohřívač vody potřebujeme, a jaký využijeme. Budeme-li tedy konkrétně mluvit o vlastním domově, kde se předpokládá, že žije i více členů, měla by být hlavním kritériem velikost.

Vybavte vaše dveře klikami

Abyste mohli pohodlně otevírat dveře, potřebujete kliky. Dveřní kliky mohou být rovné, zaoblené, masivní nebo nenápadné. Kliky ke dveřím jsou součástí dveřního kování, které se v současné době prodává taktéž v mnoha různých designových provedeních. To je velká výhoda, protože vám to umožňuje vybrat si přesně takové kování, které se hodí ke stylu vašeho interiéru i dveří.