Interiér

Vdechněte vašemu pokoji život

Máte doma pouze bílé stěny? Není to občas nuda? Bílá barva je krásná, rozjasní každý pokoj, ale všeho moc škodí a když to s bílou přeženete, může prostor působit až sterilně. Chcete-li změnu, vsaďte na barvy. Nemusíte mít hned stěny barevné jako papoušek, zvolte jemné odstíny a klidně světlejší barvy, ať se zde cítíte dobře. Stěny můžete buď zvolenou barvou vymalovat, nebo vsadit na moderní tapety. Ty vaše stěny rozzáří a přivedou je k životu.

Jak vybrat správnou tapetu

Pojem správná tapeta je poněkud zavádějící. Pro někoho je správná tapeta s opakujícím se vzorem, pro jiného zase jedině fototapeta. Do každého interiéru se hodí jiná tapeta a každý má také trochu jiný vkus. Obecně ale lze definovat několik pravidel, která se vyplatí při výběru tapety ctít. Jde především o výběr materiálu tapety vzhledem k místnosti, do které chcete tapetu umístit, a potom také o barvy, především v závislosti na charakteru osvětlení a samozřejmě na ostatním zařízení daného prostoru.

Stěhování bytů Brno zajistí odborníci z firmy DYMAS s.r.o.

 

Pokud potřebujete pomoci se stěhováním vašeho bytu v Brně, neváhejte a využijte služeb společnosti Dymas - stěhování bytů Brno. Jedná se o profesionální firmu s dlouhodobou praxí, na kterou se můžete spolehnout.

Jak se správně připravit na stěhování

 

Stěhování patří k běžnému životu, a aby vše proběhlo tak jak má, člověk si musí tuhle akci dobře naplánovat, na nic nezapomenout a hlavně nemít z toho trauma. Je sice pravdou, že je asi lepší vyhořet než se stěhovat, ale je to jen otázka celé organizace stěhování a také záleží na tom, kolik vlastně máme věcí. Ale být připraven na tohle všechno je jen dobrý start.

Jak renovovat a brousit starou dřevěnou podlahu

 

Starší domy mají ve většině případů starou, ale stále ještě použitelnou dřevěnou podlahu. Pokud se chystáme na rekonstrukci takového domu nebo bytu, určitě bychom měli začít u podlahy.

Strategie a představa, brousit či renovovat

Než se ovšem pustíme do takové renovace či broušení podlahy, musíme mít určitou představu o tom, jak by podlaha měla vlastně vypadat.

Mobilní klimatizace – univerzální řešení chlazení

 

Někdo se celý rok těší na horké letní dny, až se bude moci konečně opalovat. Všem to ale zdaleka dobře nedělá. Patříte-li mezi ty, kteří dávají v létě přednost chládku nebo dokonce vyhledávají klimatizovaná obchodní centra, potom je právě čas na pořízení vlastní klimatizace. Zejména v městských bytech je v létě ovzduší prakticky nedýchatelné. Zároveň vám však nikdo nepovolí instalovat klimatizační systém na historickou budovu v centru města. Jak tedy situaci řešit? Nezoufejte i pro vás máme řešení – mobilní klimatizaci.  

Spolehněte se na klimatizaci

 

Máte byt orientovaný na jih? Chcete se ve vašem domě cítit i v letních parnech svěže? Nemáte rádi vysoké teploty a chtěli byste si doma nebo v kanceláři udrželi přijatelnou teplotu ovzduší? Vaším řešením je nástěnná klimatizace. Každá nástěnná klimatizace má vnitřní jednotku a zároveň vyžaduje i vnější jednotku s vysoce účinnými ventilátory.  

Když máte chuť na sprchu s masáží

 

Milujete hydromasážní vany a vířivky? Přitom na ně nemáte každý den po dlouhém dni v zaměstnání čas ani energii? Není nic jednoduššího než použít hydromasážní sprchový kout. Sprchové masážní boxy se vyrábí tak, aby byly praktické a zároveň splňovaly nejnovější designové trendy. Sprchové boxy představují moderní řešení pro každou koupelnu v bytě i domě, jsou funkční, jsou moderní a jsou i designové.  

Velmi znečištěný zátěžový koberec lze snadno vyčistit pomocí hloubkového čištění

Prostory zádveří při vstupu do mateřské školy musejí být vyřešeny důmyslně a prakticky. Velmi vhodným materiálem na podlahu se jeví koberec. Ne ten klasický, ten by byl brzy zničený kvůli vysoké frekvenci pohybu po něm. Ale koberec zátěžový, který je určený do prostor, jež jsou velmi namáhány. Zátěžový koberec sice vydrží opravdu vysokou zátěž, ale i při každodenním vysávání se za nějakou dobu ušpiní natolik, že nevypadá příliš pěkně. Každodenní chození v botách suchých i mokrých, od bláta i od rozsoleného sněhu, zanechá svoje stopy a ani pravidelný a pečlivý úklid nepomůže obnovit jeho původní barvu.

Kde je život, tam je světlo

 

Pro naše tělesné i duševní zdraví je důležité, abychom měli doma vždy dostatek světla. Světlo je totiž jedním z klíčových elementů, bez kterých nemůžeme žít. Navíc každý interiér potřebuje dostatek světla, aby vynikly jeho přednosti. V každé místnosti vaší domácnosti se odráží vaše osobnost, váš vkus, mezi důležité prvky patří samozřejmě také svítidla a osvětlení. Pomáhá vytvářet atmosféru interiéru a dolaďuje jeho styl.