Interiér

Vyberte si nový byt v Praze

Ve velkých městech jsou stále oblíbenější byty přímo v centru, proto vznikají nové developerské projekty. Asi není žádným překvapením, že nejlukrativnější jsou byty v Praze. La Corte Praha je nejnovější projekt na vybudování nových prostor pro bydlení. Praha 1 je nejstarší a také nejprestižnější lokalitou ve městě.


Používejte vestavěné skříně

Žijete v malém bytě a potřebujete víc prostoru? Chcete zvýšit komfort vašeho bydlení? Rozhodněte se pro vestavěné skříně, které jsou elegantním způsobem, jak doma nebo v kanceláři vytvořit více prostoru a pohodlí. Pro vestavěnou skříň lze využít každý výklenek a různě členitý prostor, skuteční profesionálové si poradí i ve složité situaci.


Pomocníci pro snadný úklid

Doma chce mít každý pořádek, už vás nebaví dívat se na zaprášená a opršená okna? Chystáte se na předvánoční úklid a chcete jej časově trochu zredukovat? Ukážeme vám, jak na to. Nyní už nebudete potřebovat saponáty ani přípravky pro leštění oken. Už vás nečekají dlouhé hodiny leštění oken, aby na nich nezbyly žádné kapky nebo šmouhy. Nyní je tu pro vás originální pomocník pro čištění oken - aku stěrka na okna. Tento bateriový okenní čistič vám ušetří spoustu času a namáhavé práce, s aku stěrkou Kärcher si budete mytí oken přímo užívat.


Profesionální odvlhčovače pro domácnosti

Chcete ze své domácnosti vyhnat přemíru plísní, bakterií a vlhkosti, která se často usazuje ve zdech? Rádi byste se domohli čistého a kvalitního domácího prostředí? Pak jsou jednoznačnou volbou odvlhčovače pro domácnosti.


Moderní a praktická zařízení, která nabývají mnoha podob a technických parametrů. Pokud jde o odvlhčovače vzduchu pro soukromé použití, hraje poměrně výraznou roli také výsledný vzhled. Takové moderní odvlhčovače totiž můžete umístit do společenských místností, kde budou plnit svoji funkci.


Návrh domu snů

Tento článek je spíše pro ty, kteří teprve začali přemýšlet o stavbě vlastního domku. Věřím, že většina z těch, kteří začnou uvažovat o stavbě vlastního domu, na tom budou stejně jako já před cca dvěma lety. V hlavě se vám líhne jeden nápad za druhým, přemýšlíte, jak by měl vysněný dům vypadat, jaká by měla být kuchyň, koupelna či obývák. Realita je pak většinou zcela jiná.


Dokonalost – To je PW Interiér

Pokud chcete mít ve Vaší firmě, nebo u Vás doma dokonale sladěný interiér, podívejte se na stránky pwinterier.cz. Firma nabízí služby v oblasti designu a interiéru jako jsou realizace interiérů návrh interiérů, návrhy a realizace interiérů a vizualizace interiérů.


Pokud potřebujete design interiéru, návrhy kanceláří, návrh prodejních stánků, návrh výstavních stánků...

Rekonstrukce interiérů

Máte-li starší dům, který nestačí vašim prostorovým nárokům, nemusíte jej hned rozšiřovat o celé patro. Popřemýšlejte, zda by nestačila pouhá reorganizace stávajících prostor, které obýváte. V dnešní době existuje celá řada možností, jak dosáhnout zvětšení prostoru bez radikálních zásahů. Nevíte-li si sami rady, vyhledejte odborného architekta, který vám poradí, jak váš interiér lépe uspořádat.


Jedním z možných řešení jsou určitě suché stavby. Jde o sádrokartonové příčky, kterými snadno a rychle přepažíte prostor místnosti a vyrobíte tak místnosti dvě nebo oddělíte část interiéru pro jiné účely. V dnešní době jsou tyto suché stavby velmi rozšířené, téměř v každém bytě naleznete sádrokartonové stěny, často se používají při rekonstrukci bytových jader, ale používají se i v rodinných domech.